Home

ZUNO v hledáčku médií

 

 

Média

 • RBI konsoliduje své aktivity, ZUNO BANK AG postupně ukončí svoji činnost

  Raiffeisen Bank International Group (RBI), mateřská společnost banky ZUNO BANK AG, se rozhodla konsolidovat své podnikání v rámci skupiny a postupně ukončit činnost ZUNO BANK AG v České republice a na Slovensku a její bankovní aktivity převést na Raiffeisenbank resp. Tatra banku. Mělo by se tak stát nejpozději do konce prvního pololetí roku 2017. RBI chce tímto krokem zjednodušit strukturu skupiny a odstranit duplicitní aktivity na trzích, kde působí.

  Detail tiskové zprávy

  4.10.2016

 • Zuno přichází jako první s úrokem 4,9 %. Bez žádného „ale“

  Banka Zuno jako první snižuje úrokové sazby svých bezúčelových úvěrů na 4,9 % ročně, což je aktuálně nejnižší nabídka mezi bankami v České republice. Klient Zuno může tento úrok získat bez podmínek, bez zbytečných a skrytých poplatků a bez dalších nákladů. Prostě bez žádného „ale“.

  Detail tiskové zprávy

  7.6.2016

 • Zuno vyřídí půjčku za pár sekund. Díky softwaru

  Klienti Zuno zjistí výši online půjčky, kterou jim může banka poskytnout, již do několika sekund. Zkrácení tohoto procesu umožnil software, který automaticky vyhodnocuje bonitu i úvěrovou historii klienta.

  Detail tiskové zprávy

  11.5.2016

 • Aplikace Kreditka od Zuno má nové funkce

  Aplikace banky Zuno k ovládání kreditní karty přes mobil a tablet má zbrusu nové funkce. První je možnost převodu peněz na vlastní nebo cizí běžný účet.

  Detail tiskové zprávy

  20.4.2016

 • Nová kampaň Zuno: Jedna půjčka stačí

  Banka Zuno zahajuje novou kampaň propagující půjčku na zařízení nového bydlení. Cílem je upozornit na běžný zvyk lidí brát si více půjček rychle za sebou. Kampaň naopak vyzvedává benefity jedné výhodné půjčky na všechno.

  Detail tiskové zprávy

  6.4.2016

 • Nová půjčka v Zuno může ušetřit i 40 000 Kč

  Každý nový klient může získat přenesením staré půjčky do Zuno lepší podmínky. Při průměrné výši refinancovaného úvěru 250 000 Kč můžou klienti v Zuno celkem ušetřit i 40 000 korun. Nejlepší sazbu 6,9 % ročně, kterou Zuno nabízí, dostala více než polovina úvěrů přenesených z jiné banky.

  Detail tiskové zprávy

  7.3.2016

 • ABH Holdings odstoupila od koupě Zuno

  Lucemburská skupina ABH Holdings S.A. (ABHH) odstoupila od koupě banky Zuno, která je součástí Raiffeisen Bank International (RBI). Jak informovala RBI, důvod odstoupení společnosti ABHH od koupě nesouvisel se Zuno.

  Detail tiskové zprávy

  2.3.2016

 • Proč Češi mění banky

  Hlavními důvody pro změnu banky jsou vysoké poplatky, nevýhodné podmínky a špatný přístup ke klientovi. Vyplývá to z průzkumu agentury Focus pro banku Zuno.

  Detail tiskové zprávy

  1.3.2016

 • Poplatky, nevýhodné podmínky a špatný přístup. Proč Češi mění banky

  Hlavními důvody pro změnu banky jsou vysoké poplatky, nevýhodné podmínky a špatný přístup ke klientovi. Vyplývá to z průzkumu agentury Focus pro banku Zuno.

  Detail tiskové zprávy

  23.2.2016

 • Účet Plus a Online Půjčka od Zuno oceněny v soutěži Finanční produkt roku

  Zuno získalo v soutěži „Finanční produkt roku 2015“ 2. místo za Účet Plus v kategorii Běžných účtů a 3. místo za Online Půjčku v kategorii Neúčelových bankovních spotřebitelských úvěrů.

  Detail tiskové zprávy

  2.2.2016

 • Mýty o refinancování úvěrů

  Praha, 28. ledna 2016 - O přenesení úvěru do jiné banky koluje až příliš mnoho mýtů. Většinu lidí odradí od toho, aby něco udělali s nevýhodnými podmínkami jejich staré půjčky. Přečtěte si, jak to funguje opravdu.

  Detail tiskové zprávy

  2.2.2016

 • Mýty o refinancování úvěrů

  O přenesení úvěru do jiné banky koluje až příliš mnoho mýtů. Většinu lidí odradí od toho, aby něco udělali s nevýhodnými podmínkami jejich staré půjčky. Přečtěte si, jak to funguje opravdu.

  Detail tiskové zprávy

  28.1.2016

 • Zuno otevírá kontaktní místa a startuje kampaň k refinancování

  Praha, 6. ledna 2016 – Banka Zuno v České republice zahajuje provoz kontaktních míst pro klienty. Fungují už na šesti místech, a to v Liberci, Plzni, Praze, v Českých Budějovicích a v Ostravě, kde se otevřely hned dvě. Lidé si na nich mohou například nechat poradit, jak v Zuno požádat o refinancování svých starých úvěrů v rámci právě zahájené kampaně.

  Detail tiskové zprávy

  8.1.2016

 • Obdarujte se cestovním poukazem na 100 Euro od Zuno

  Praha, 3. prosince 2015 - Online banka Zuno spouští od prosince vánoční kampaň, v rámci které bude za žádost o půjčku, refinancování nebo za založení účtu dávat jako dárek cestovní poukaz v hodnotě 100 Eur.

  Detail tiskové zprávy

  3.12.2015

 • Refinancujte v Zuno a hned ušetříte

  Praha, 5. října 2015 - Online banka Zuno i na podzim pokračuje v reklamním konceptu Na rovinu, ve kterém vystupuje tým marketérů známý z předešlých spotů. Tentokrát jsou tématem klišé lákající na úsporu peněz při refinancování.

  Detail tiskové zprávy

  5.10.2015

 • ZUNO má silného partnera pro další růst

  Internetová banka ZUNO působící v České republice a na Slovensku získá nového majitele, ABH Holding S.A. (ABHH). Smlouva o prodeji byla úspěšně podepsána. ABHH je soukromé konsorcium podniků se sídlem v Lucembursku.

  Detail tiskové zprávy

  24.9.2015

 • Se Zuno ušetříte na staré půjčce až 40 %

  Online banka Zuno přichází s novou kampaní na refinancování starých půjček z jiných bank. Klienti můžou na úrocích ušetřit až 40 % a výrazně tak snížit měsíční splátku.

  Detail tiskové zprávy

  10.9.2015

 • Zuno seká úroky jako v karate

  Praha, 2. června 2015 - Online banka Zuno v nové kampani sesekává staré úroky u nevýhodné půjčky ve stylu karate. Klient, který má v jiné bance úvěr s úrokem například 11 % ročně, se v Zuno může dostat na 6,9 % ročně.

  Detail tiskové zprávy

  3.6.2015

 • Žádná klišé, řekneme to narovinu. Zuno představuje nový koncept

  Praha, 17. března 2015 - Online banka Zuno zahajuje repositioning značky a uvádí nový kreativní koncept s redesignovaným produktem. Cílem nové reklamní kampaně je odlišit se od komunikace jiných bank a ukázat, že i banky mohou komunikovat otevřeně a transparentně.

  Detail tiskové zprávy

  18.3.2015

 • Nepřekonatelné refinancování: Zuno dá lepší nabídku i po schválení úvěru

  Online banka Zuno v nové kampani představuje Nepřekonatelný úrok, který garantuje klientovi po celou dobu splácení. V praxi to znamená, že pokud zákazník dostane výhodnější nabídku od jiné banky i v době splácení refinancovaného úvěru, tedy po jeho načerpání, Zuno úrok ještě sníží.

  Detail tiskové zprávy

  11.2.2015

 

Kontakt pro média