Home

Obdarujte se cestovním poukazem na 100 Euro od Zuno

3.12.2015

Praha, 3. prosince 2015 - Online banka Zuno spouští od prosince vánoční kampaň, v rámci které bude za žádost o půjčku, refinancování nebo za založení účtu dávat jako dárek cestovní poukaz v hodnotě 100 Eur.

Vánoční kampaň Zuno poběží celý prosinec. Její součástí je desetisekundový sponzorský odkaz, ve kterém zpívají herci z právě probíhající série reklam banky.

Spot bude nasazen od 7. do 20. prosince na TV Nova a TV Prima. Kampaň bude podpořena reklamou na youtube, online bannery, PPC a Facebookem. Koncept vánoční kampaně vytvořil interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturou Gunpowder.

Cestovní poukaz může získat každý, kdo v Zuno požádá o otevření účtu v české měně v průběhu prosince a do konce ledna zaplatí platební kartou alespoň 300 Kč. Dárek se dá získat i k žádosti o půjčku či refinancování.

Velký dárkový test

„V rámci vánoční kampaně také spouštíme online hru Velký dárkový test, ve které si hráč otestuje svou vánoční empatii a zjistí, zda umí vybrat ty správné dárky. Hra je založena na interakci s našimi hlavními hrdiny z reklam a soutěžící v ní mohou vyhrát zajímavé ceny,“ říká marketingová expertka Zuno Zuzana Nemčeková.

Zpět
 

Kontakt pro média