Home

Peter Lakata

Peter Lakata
Vedoucí ZUNO BANK AG, organizační složka (Česká republika)
„Ne mentalita nedostatku – když jeden získá, druhý musí ztratit – ale mentalita hojnosti otevírá cestu k novým možnostem, alternativám a kreativitě. Její základ tvoří myšlenka, že všeho je dostatek. Výsledkem je pak sdílení uznání, zisku, prestiže a rozhodování, kde vítězství přináší úspěch všem zúčastněným.“

Během svého už víc než tříletého působení v ZUNO Peter vystřídal několik řídících funkcí. Svůj čas si vede tak, aby se práce i soukromý život vzájemně propojovaly a doplňovaly. Miluje adrenalin, je licencovaný skydiver a rád trénuje i ve vzdušném tunelu.

 

Slavomír Mizák

Slavomír Mizák
Člen představenstva
„Na dosažení cíle je nevyhnutelné investovat své úsilí a čas. Vždy se to vyplatí.“

Slavo přišel do ZUNO především kvůli jedinečné příležitosti podílet se na vybudování úplně nové unikátní online banky, která působí ve vícero zemích. Ve svém volném čase má rád raketové sporty, hlavně bedminton, speedminton, squash nebo tenis, v létě se zase věnuje kolečkovým bruslím a turistice. Mezi jeho další koníčky patří cestování do nových destinací a dobré filmy. 

Andrej Čársky

Andrej Čársky
Šéf operations
„Žij tak, aby lidé po setkání s tebou odcházeli s dobrým pocitem.“

Už to bude pět let, co se Andrej ocitl před nabídkou na vstup do tzv. Matrix projektu – pracovat na novém startupu online banky ZUNO, kde zůstal dodnes. Svůj volný čas věnuje manželce a dceři, velmi rád cestuje, miluje moře, ale i slovenské Tatry.

Zsolt Eötvös

Zsolt Eötvös
Člen představenstva a Vedoucí ZUNO BANK AG, pobočka zahraniční banky (Slovensko)
„Výkon je to, na čem záleží. Snažte se být lepší každý den – v pracovním i osobním životě.“

Zsolt se rozhodl stát součástí ZUNO, nové banky digitálního věku, po 19 letech strávených v GE, kde zastával řídící funkce ve finanční správě. Uznává teorii, že člověk by se nikdy neměl omezovat nějakými hranicemi, ale naopak je stále posouvat dál. Svůj volný čas tráví nejradši s rodinou. Mezi jeho největší koníčky patří snowboarding, horská cyklistika a digitální fotografie.

 

Bohdan Fedor

Bohdan Fedor
Šéf marketingu
„Nikdy nehledej překážky, když jsi svobodný.“

Bohdan nastoupil do ZUNO po 6 letech působení v oblasti marketingu, sociálních médií a prodeje a zaměřoval se především na prodej a akvizici nových zákazníků prostřednictvím online kanálů. Ve svém volném čase se rád věnuje podpoře startupů, produkci hudby a sportu.