Home

Bezpečnost je pro nás důležitá

Pro vaši bezpečnost na našem webu se snažíme udělat vše, co je v našich silách. Šifrujeme, kontrolujeme, testujeme... Bezpečnost ale závisí také na vás. Udržujte počítač v dobrém stavu, chraňte svá hesla a kódy PIN. Poradíme vám, jak na to.

 

 

 

bezpecnost

BEZPEČNÝ PŘÍSTUP K ÚČTU

Ke svému účtu se bezpečně dostanete díky svému klientskému číslu pro přístup do online bankingu nebo kontaktního centra. Všechny aktivní transakce vám ZUNO povolí až po zadání sms kódu, který vám přijde na mobil, nebo po správných odpovědích na kontrolní otázky, které vám položí ZUNO asistent v kontaktním centru.

BEZPEČNÁ KOMUNIKACE

Všechna data přenášená mezi bankou a vámi jsou šifrována pomocí protokolů SSL/TLS. Šifrování komunikace chrání před únikem dat a posíláním falešných zpráv. Díky používání těchto protokolů máte jistotu, že komunikujete skutečně s bankou.

Jak si ověříte, že komunikujete bezpečně:
  • Adresa v adresním řádku prohlížeče začíná https://moje.zuno.cz
  • V adresním řádku nebo ve stavovém řádku prohlížeče se nachází ikona bezpečnostního zámku. Kliknutím na zámek si můžete ověřit platnost certifikátu a jeho vydání společností VeriSign, Inc. pro stránky moje.zuno.cz

verisign

Přenos dat mezi online bankingem a vámi zabezpečujeme SSL certifikátem VeriSign. Když budete mít podezření na phishing, v online bankingu si můžete ověřit certifikát VeriSign přímo v řádku s adresou https://moje.zuno.cz Na www.zuno.cz si můžete ověřit platnost certifikátu VeriSign ve spodní části kterékoli stránky na našem webu. Ověříte i to, jestli skutečně jste na stránkách ZUNO.

 

bezpecnost - systemy